Російські пропагандисти не знають, що Нова Каховка — місто, й пишуть безграмотну плутанину

3 недели назад 0

Російське видання «КП-Волгоград» назвало розташоване в Херсонській області місто Нова Каховка «селище» й видало ще чимало плутанини й відвертої безграмотності в статті про жінку-військову, загиблу на Херсонщині.

Мешканка Волгограду, 35-річна ефрейторка російської армії Анастасія Савіцька, загинула 8 липня під час удару ЗСУ по місцю дислокації ворога в місті Нова Каховка. Вона та її подруга, теж російська військова, стала жертвами того самого удару ЗСУ, який російські пропагандисти намагалися видати за «обстріл мирного міста».

«Журналісти» пропагандистського видання, роблячи матеріал про «добру, лагідну й відповідальну» (цитата зі статті) військову, навіть не потрудилися подивитися в інтернеті, який статус має населений пункт Нова Каховка, де загинула їх «героїня», яка 18 червня, якщо вірити «журналістам», за власним бажанням відправилася в Україну зовсім не з добрими та лагідними намірами. Спершу вона, судячи зі статті, потрапила на Донбас, потім — в Херсонську область.

Стаття «оспівує» загиблу «героїню», пише про її мрію з дитинства бути військовою, про те, що в армії вона з 20 років. Й при цьому авторка тексту Юлія Данільченко дозволяє собі просто непробачну недбалість, хоча текст за жанром — невеличкий нарис, коли на автора не тисне необхідність оперативно здати матеріал.Але у статті спочатку йдеться, що Анастасія Савіцька загинула на Донбасі, потім виявляється, що — в Херсонській області. Незрозуміло, які функції виконувала військова: йдеться, що вона була связисткою, а потім — що з подругою забезпечувала роботу лазнево-пральної служби. А фраза в тексті «многочисленный артиллерийский удар» взагалі викликає сумнів у вмінні авторки вправно володіти російською мовою.Але особливо цікаве місце — фінал статті з коментарем голови міської ради ветеранів Олександра Струкова. Він сказав (цитуємо мовою оригінала): «Это дочь России. Она наравне с мужчинами участвовала в спецоперации. До конца была верна присяге, защищала интересы нашей страны. Не стало достойной женщины, прекрасной матери. Это огромная, невосполнимая потеря для всех нас».

Тобто, 35-річна жінка, мати двох дітей загинула не захищаючи свою країну від якогось лиха, а заради якихось «інтересів», тобто — заради імперських марень збожеволілого диктатора, міжнародного військового злочинця, який останні роки майже весь час ховається в бункері. Й удостоїлася за це статті від малограмотної й недбалої кореспондентки пропагандистського видання.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.