Російський замміністра порадів засиллю окупаційних банків на Херсонщині

1 месяц назад 0

Заступник міністра фінансів РФ Алексей Моісєєнко у розлогому інтерв’ю окупаційному «Херсонському агентству новостей» порадів тому факту, що в окупованих регіонах широку діяльність розгорнули російські банки. Зокрема, ПСБ банк сина соратника Путіна, про який писав NewDay.ua.

«Буквально недавно оголосили про відкриття «ПСБ Маркета» (маркетплейс, створений ПСБ) у Херсонській області, — розповів пропагандистам Моісєєнко. — Крім ПСБ, оголосили про відкриття своїх офісів ВТБ і Сбер. Вже давно працюють середні банки, такі як ЦМРБанк, РостФінанс Банк і декілька страхових компаній». І навіть лінія бойового зіткнення окупаційним банкам — не завада. «Але, звичайно, ми там працюємо — у Токмаку, у Новій Каховці. Авдіївку звільнили у лютому, а у березні ми туди поїхали, там вже офіс ПСБ відкрився», — похвастав заступник міністра.

Не обійшлось в інтерв’ю і без пропагандистської брехні. Інакше б це був не російський чиновник. У брехуна то «київський режим» б’є по інкасаторських машинах і банках, як місцях скупчення людей, то він же роками ставився до цих регіонів, як до колоній, «викачуючи» гроші. «Коли їдеш там, бачиш розбиті дороги , — розповів окупант. —  Не тому, що по них танки проїхали, а тому, що їх не ремонтували ще з радянських часів. На будинках шифер ще радянський лежить і так далі. Тобто, явно з радянського часу там жодного рубля не інвестували»… Може, тому, що в Україні гроші не рублями називаються?!

Богдан СТРАЖАК,