Сальдо пообіцяв, що відновить виробництво солі на Арабатці

3 недели назад 0

Скільки прожектів було озвучено російськими загарбниками і їх слугами за неповних три роки окупації, порахувати складно. Один Сальдо лише скільки наобіцяв — від нового міста на Арабатській Стрілці до залізничного сполучення з Ростовом-на-Дону і Кримом. Але вони вперто продовжують і далі обіцяти. Говорити ж, як відомо, легше, ніж робити.

Заступник голови окупаційного уряду регіону Сємьон Машкауцан поділився з окупаційним «Херсонским агентством новостей» «секретом» про те, що «в області на стадії підготовки є проекти на суми 10, 15, 20 мільярдів рублів. У тому числі є потенційний інвестор, який планує почати у регіоні реалізацію великого проекту у сфері рибного виробництва».

Сальдо ж, який, здавалося б, все на світі вже пообіцяв, несподівано звернув увагу на Генічеське рожеве озеро біля села Приозерного на Арабатській стрілці. «Влада Херсонської області отримала пропозицію від приватних кампаній про відновлення добування рожевої солі на озері Сиваш,  — повідомило окупаційне «Новое.Медиа». —  У радянський час на озері Сиваш працювали підприємства солепромислу, але при Україні вони практично не використовувались».

Хто з приватників захоче вкладати мільйони у відновлення виробництва, аби потім отримувати за свою продукцію копійки, питання риторичне. Наразі генічани добувають сіль кустарним способом і продають всього по 350 рублів за мішок.

Борис ВИНОГРАДОВ,