Сергій Козир: До кожного населеного пункту має ходити транспорт

2 года назад 0

В Херсонській області роками складалась економічна і демографічна ситуація, яка майже зруйнувала зв’язки між віддаленими населеними пунктами та містами. Особливо це стосується транспортного сполучення.
Кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голова Херсонської ОДА Сергій Козир у своїй передвиборчій програмі пропонує вжити заходи для покращення ситуації та вирішення проблеми. На думку кандидата, необхідно надати фінансову підтримку громадам на організацію перевезень та визначити оптимальні маршрути. Також потрібно залучати нових учасників на ринок перевезень, стимулювати конкуренцію.
«Вирішення проблеми бачу так: спочатку визначимо оптимальні маршрути та надамо фінансову підтримку громадам на організацію перевезень. Залучимо нових перевізників, аби створити конкуренцію на ринку та знизити ціни на проїзд. Основна мета – абсолютно до кожного населеного пункту має ходити транспорт. До речі, перші кроки такої системної роботи вже скоро відчують на собі жителі 10 сіл колишнього Горностаївського району, де буде відновлено пасажирські перевезення», – сказав Сергій Козир під час зустрічі з жителями Високопільської громади.