Скандально відомий екс-директор КП “Дніпровський” стане депутатом Херсонської міськради 

3 года назад 0

Склад депутатів Херсонської міськради зміниться найближчим часов. На сайті ради оприлюднено проект рішення про дострокове припинення повноважень депутатки Ольги Бреславець, яка входить до фракції “Опозиційна платформа – За життя”. 

Вона складає депутатський мандат за власним бажанням. Як повідомили місцеві ЗМІ, Бреславець не може виконувати повноваження через зайнятість на основній роботі – лікаря-офтальмолога в Херсонській обласній клінічній лікарні. 

Її місце в сесійні залі має зайняти Євген Сокрут – екс-директор комунального підприємства “Дніпровське”. Наразі майбутній депутат працює заступником директора “Миколаївського морського торговельного порту”.

Варто зазначити, що Євген Сокрут свого часу став фігурантом кількох корупційних скандалів. Зокрема, підряди комунального підприємства під його керівництвом віддавалися фірмам з орбіти екс-чиновниці міськради Наталії Молнар. Такою співпрацею тоді зацікавилися правоохоронні органи.

На останніх місцевих виборах він балотувався в депутати міськради від партії “Опозиційна платформа – За життя”. У 2010 Сокрут намагався стати депутатом від “Комуністичної партії робітників і селян”, за даними порталу “Чесно”.