Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА поділилися враженнями від підготовги виборів в ОТГ

7 лет назад 0

У Херсонській області тільки почалась активна реєстрація кандидатів. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА відстежили процес у всіх територіальних вборчих комісіях регіону.

За словами місцевих виборчих комісій, кандидати на посади голів та депутатів місцевих рад почали активну реєстрацію своїх кандидатур 3 жовтня і продовжують її сьогодні. Найменше конкуренція серед кандидатів простежуються в Ювілейній сільській виборчій комісій, куди надійшло всього три подання на депутатів та одне висування на голову.

 

Одна з найперших політичних сил, яка зробила подання до виборчих комісій Констянтинівської, Любимівської, Станіславської, Білозерської та Борозенської об’єднаних громад стала ВО «Батьківщина». До трьох з вищеперерахованих виборчих комісій подала по 26 кандидатів, а до інших – 14 і 22 відповідно. По кількості подань ця партія поступається тільки самовисуванцям, яких подалось на сьогодні вже 183.

Варто відзначити, що кандидатів від локальних партій немає, більшість подань виборчі комісії отримують від фракцій з Верховної Ради. Трійку лідерів завершує в Херсонській області Аграрна партія України. Також загалом нарахували подання від таких партій: УКРОП — 33, «БПП «Солідарність» — 31, «Наш край» — 12, «Опозиційний блок» — 11, Об`єднання «Самопоміч» — 7…

Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів     (044) 591-44-44   (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора) .

 

Єлігулашвілі Максим,  координатор

довготермінового спостереження

за виборами вХерсонській області

P.S. Нагадаємо, що відповідно до календарного плану ЦВК, подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови ЗАВЕРШИЛОСЯ 4 жовтня. Дані збиралися напередодні, тож картина могла дещо змінитися через звичку відкладати все "на останню мить".