Ставленик окупантів хоче, аби у Скадовську були бруд і сміття

3 недели назад 0

Голова окупаційної адміністрації Скадовська і всього «муніципального округу» Олександр Дудка дав інтерв’ю для окупаційної агітки «Комсомольская правда». На перший погляд — нічого незвичайного. Брехав про «здобутки» і «перспективи розвитку», розповів про свої страхи. Проте декілька цікавих моментів у розповіді гауляйтера все ж є. Розглянемо їх.

«За рік у складі Російської Федерації у нашому окрузі відбулись значні зміни, — сказав брехун. — Відремонтовані дороги після багаторічного занепаду покращили транспортну інфраструктуру і зробили переміщення містом більш комфортним… Хочу зазначити, що при українській владі такі роботи не лише не виконувались, але навіть не планувались». Хоча варто лише подивитись архів на офіційному сайті Скадовської міської ради за останній перед вторгненням 2021 рік, як зразу дізнаємось про ремонт доріг місцевого значення у громаді. А у 2020 році у рамках програми Президента «Велике будівництво» було відремонтовано один з найбільш тоді затребуваних курортних маршрутів півдня України — автодорогу до Скадовська.

Вкотре повторив Дудка і брехню про «обстріли цивільних об’єктів за наказом київського режиму». Він особисто нарахував 16 сімей, які стали «жертвами військових злочинів» вищезгаданого «режиму». Після бюрократичної тяганини вони, буцімто, отримують (саме отримують, а не отримали) «одноразову допомогу на відновлення пошкодженого житла».

Ну, і як міг скадовський окупаційний ставлкникобминути проблему «ждунів». Саме так, нагадаємо, він і його господарі називають свідомих українців, яких у Скадовську, мабуть, переважна більшість. «Деяка частина людей ще чекає і сподівається, що Україна повернеться, — сказав Олександр дудка. — Куди повернеться? У російське місто Скадовськ? Херсонську область? Я певен, що жителі Херсонської області знають, що наша область є частиною Росії і рішення народу на референдумі остаточно поставило у цьому питанні крапку» .

З такої емоційної реакції не складно зробити висновок, що голові фейкової адміністрації страшно. Навіть дуже страшно. Він би все зробив, аби лише не відчувати, як у спину дивляться «ждуни». Навіть готовий їх у «м’ясорубку» відправити. Так і сказав: «Люди, які чекають, я думаю, їм краще поїхати… Можливо, вони не до кінця розуміють, що все, що їх там чекає — це фізичне насильство. їх насильно одягнуть у військову форму і відправлять у «м’ясорубку»… Як не страшно колаборанту, але йому самому з фізичним насиллям точно не розминутись.

А ще зрадник зізнався, що хотів би бачити Скадовськ брудним і непривітним. Так і сказав: «Концепція розвитку Скадовська планується у стилі нової Анапи». Хоча вже перші відгуки користувачів соцмереж про відпочинок на цьому курорті Краснодарського краю просто перенасичені словами і словосполученнями «шок», «бруд», «брудні пляжі» і «сміття у морі». Про бруд і скидання нечистот у море пишуть навіть тамтешні ЗМІ. Для прикладу, ресурс «Блокнот Анапа» місяць тому написав наступне: «Краснодарський край увійшов у число регіонів з вираженими вище середнього екологічними проблемами. Регіону присвоєна оцінка й: найкритичніша ситуація склалась з відходами і забрудненням ґрунту… Анапа — місто, яке серед інших часто згадується, як одне найпроблемніших з точки зору екології» .

Богдан СТРАЖАК,