Суд надав дозвіл на спеціальне досудове розслідування стосовно гауляйтера Голої Пристані та його так званої першої заступниці

1 год назад 0

За участі прокурорів органів прокуратури Херсонської області суд надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування (in absentia) стосовно двох осіб у кримінальних провадженнях, за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
 
Як повідомляє пресслужба Херсонської обласної прокуратури, за даними слідства, у травні 2022 року мешканець м. Херсона вступив у злочинну змову з представниками країни-агресора та добровільно погодився зайняти псевдопосаду «голови військово-цивільної адміністрації Голопристанської міської територіальної громади Скадовського району Херсонської області». У свою чергу місцева мешканка, реалізуючи свої політичні амбіції, зайняла посаду так званого «першого заступника голови військово-цивільної адміністрації Голопристанської міської територіальної громади Скадовського району Херсонської області».
 
Фігуранти активно виконують доручення військово-політичного керівництва рф спрямовані на утвердження влади країни-агресора на території області.
 
Досудове розслідування триває.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, що ще у червні, в окупованій Голій Пристані, що на Херсонщині, росіяни призначили керувати «адміністрацією» торговця м’ясом, контрабандиста Геннадія Недялкова. Він не місцевий, але судячи зі справ по контрабанді, мав певні зв'язки з окупованим Кримом.       

У Недялкова декілька фірм, які займаються м’ясом. Частина з підконтрольних йому підприємств зареєстровані у Херсонській області. А чотири фірми, наразі зареєстровані у Києві. Це «ГЛОРІЯ АГРО ХЕРСОН» – де він є керівником. Ще на трьох підприємствах, які зареєстровані у столиці України Геннадій Недялков є засновником. Це фірми: «М'ЯСО ХЕРСОНЩИНИ»,  «ЗІРКА ПІВДНЯ»,   «М'ЯСНА ЯКІСТЬ».

Вочевидь, що ще до початку повномасштабної російської агресії, у Недялкова були контакти в окупованому Криму. Він туди відправляв м’ясо та був впійманий на заниженні ваги м’яса, яке перевозив через кордон з окупованою територією.     
                                
Його намагалися притягнути до відповідальності за контрабанду м’яса до окупованого Криму, але суди Херсонщини чогось ставали на його бік.  

У 2015 році він йшов на вибори до Херсонської обласної ради від партії «Відродження». Один з керівників цієї партії був Геннадій Кернес.

У 2020 році Недялков намагався стати депутатом Херсонської міської ради від партії «Народний контроль». Керівником партії був Дмитро Добродомов.

Обидва походи на вибори для Геннадія Недялкова закінчилися нічим. Його нікуди не обрали.