Три політичні сили об’єдналися у Херсонській облраді заради безпеки громади

3 года назад 0

Три політичні сили об’єдналися у Херсонській облраді заради безпеки громади

Про це у facebook повідомив депутат Херсонської облради Олександр Співаковський:

– Питання безпеки жителів Херсонщини та всієї держави у зв’язку з активізацією російських військ в анексованому Криму та на окупованому Донбасі сьогодні об’єднало три політичні сили, які представлені у Херсонській обласній раді.

Як заступник керівника фракції ПП «Європейська солідарність», разом із колегами з партій «Батьківщина» та «Наш край» закликали колег-депутатів підтримати проведення позачергової сесії Херсонської обласної ради й передбачити додаткове фінансування заходів, спрямованих на зміцнення територіальної оборони.

У 2014 році саме територіальна оборона, створена на базі громадських формувань, зіграла дуже велику роль у захисті Херсона і області та недопущення вторгнення російських військ. Пізніше була з нуля сформована обласна система територіальної оборони, загони, які проходили спеціальні навчання, злагодження разом з військовими підрозділами. Є відповідна обласна програма, але кошти на її фінансування практично не виділялися – ані з боку держави, ані з боку області. Отже, зараз, коли ситуація на адміністративному кордоні з анексованим Кримом загострилася, коли весь світ звертає увагу на Україну, обласна рада повинна на своєму регіональному рівні підтримати безпекові питання. Ми маємо не тільки висловити позицію, але й передбачити кошти на утримання територіальної оборони, на транспортні послуги, обмундирування, розташування, харчування тощо. Люди, які зараз призвані до загонів територіальної оборони, повинні відчути підтримку. Вони захищають нас, а ми повинні захистити їх відповідним відношенням. У тому числі й фінансово.

Єдина позиція обласної влади, населення, наявність дієздатної територіальної оборони – це сигнали до агресора: Херсонщина – це Україна, ми об’єдналися заради безпеки та готові дати відсіч! Ми, як депутати, сьогодні маємо підсилити цей сигнал, підтримавши територіальну оборону з обласного бюджету. Саме про це сьогодні йшлося на брифінгу, у якому я взяв участь як представник партії «Європейська солідарність».