Тварин з «біолабораторії» «Асканія-Нова» окупанти годують ялинками

1 месяц назад 0

У телеграм-каналі окупаційного керівництва біосферного заповідника «Асканія-Нова» з’явилось оголошення про акцію зі збирання у населення новорічних ялинок. «Принесіть у наш заповідник вже не потрібні вам ялини і сосн и, звертаються до громадян колаборанти. — Козлоподібні тварини дуже люблять ласувати хвоєю і корою ялин».

Раніше такого у заповіднику, згадують асканійці, ніколи не було. Тваринам вистачало заготовлених влітку кормів. Цього літа росіяни і їх посіпаки ні сіно, ні зерно не заготовляли. Чим тварини харчуються, незрозуміло. Так само незрозуміло, хто такі «козлоподібні». «Ця підродина парнокопитних з родини бикових має назву козлові або козові, — розповів редакції колишній працівник заповідника «Асканія-Нова» Микола. — А козлоподібні — це ті, кого росіяни поставили керувати заповідником» . Кормів тваринам росіяни не заготовили, зате брехати про «біологічну лабораторію» в Асканії-Нова продовжують. Так, начальник військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту збройних сил рф генерал-лейтенант ігорь кіріллов заявив, що його підлеглі «отримали досьє на військово-біологічних діячів»: «було встановлено більше 50 осіб, у числі яких посадові особи держорганів США і України, співробітники посередницьких організацій і приватних кампаній».

Серед інших у вигаданому списку «військово-біологічних діячів» є імена директора біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна Віктора Гавриленка і завідувача лабораторії (у даному випадку росіяни просто до слова причепились!) збереження різноманіття диких тварин заповідника Олександра Мезінова. Оскільки окупанти значно гірші за диких тварин, асканійці просять ЗСУ їх не зберігати.

Богдан СТРАЖАК,