В Чаплинці окупаційні поліцаї провели «профілактичну бесіду» зі студентами захопленого коледжу

1 месяц назад 0

Російські окупанти продовжують цілеспрямовано промивати мізки та залякувати мешканців Херсонщини, які вимушені перебувати в окупації. Так, в  Чаплинці Каховського району окупаційні поліцаї провели «профілактичну бесіду» зі студентами захопленого окупантами аграрного коледжу. 

Про це повідомило окупаційне «ГУ МВС Росії у Херсонській області». 

Так звані правоохоронці провели заняття з тем: «Вплив наркотиків на організм та наслідки їх споживання»; «Відповідальність за скоєння адміністративних правопорушень, а також кримінальних злочинів» та «Публічна демонстрація нацистської символіки, атрибутики, види відповідальності за неї». Звісно ж не обійшлось про згадки тероризму та екстремізму, до якого росіяни відносять майже всі прояви проукраїнських настроїв. 

Таким чином, окупанти намагаються залякувати молодь, наочно демонструючи відповідальність за прояви власних поглядів, а також примушуючи діяти строго в межах правового поля країни-агресорки. Отже, це черговий приклад того, як українці  на окупованих територіях продовжують стикатися з різними формами тиску та репресій з боку російських окупантів.

Нагадаємо, що у захопленій школі № 1 селища Каланчак працівники окупаційної «поліції» агітували дітей вступати в майбутньому до російських університетів та вчитись на окупаційних силовиків, а у Григорівській школі Каховського району окупанти вчили дітей історії російських міст.