В окупованому Генічеську дітям провели майстер-клас з «рукодєлія»: але є нюанс

2 недели назад 0

У  Генічеському краєзнавчому музеї пройшов майстер-клас для учнів місцевої школи, організований за сприяння окупаційних поліцаїв. 

Про це редакції  стало відомо з окупаційних джерел інформації.

Але, як виявилося, захід, що мав на меті ознайомити школярів з місцевою культурою та навчити новим навичкам «рукодєлія», ніс в собі зовсім інші наміри окупантів.

Серед заходів, проведених для учнів  Генічеської школи №3 , були ознайомча екскурсія музеєм, майстер-клас з розпису керамічної посуди та навчання стародавнім видам «рукодєлія». На перший погляд, це виглядає як звичайна освітня програма, однак участь в цьому окупаційних поліцаїв викликає занепокоєння.
«Учні Генічеської школи №3 висловили велику вдячність співробітникам краєзнавчого музею та офіцерам СУ СК Росії по Херсонській області за можливість отримати глибокі знання про рідний край і навчитися чомусь новому», — повідомили в окупаційному відомстві поліцаїв.
Насправді, такі заходи є частиною стратегії загарбників щодо маніпуляції свідомістю молодого покоління на окупованих територіях. Включення окупаційних поліцаїв до освітнього процесу несе ризик впливу на формування світогляду дітей, нав'язуючи їм пропагандистські ідеї та спотворене уявлення про реальність.

Використання культурних та освітніх заходів для пропаганди — це стара тактика, що має на меті зробити окупацію більш прийнятною в очах населення, особливо молоді. Важливо пам'ятати, що справжня мета таких заходів — не освітня, а маніпулятивна, спрямована на зміну світогляду та свідомості підростаючого покоління.