Вимагають 1,5 млн доларів: на Херсонщині колишній співвласник блокує діяльність агрофірми

3 года назад 0

Були куми і бізнес-партнери, а стали вороги: на Херсонщині підприємець Валентин Василиха разом із дружиною намагався відібрати бізнес у власного компаньйона. А коли задум провалився – подарував свою частку людині з оточення нардепа Розенблата. Що відбувається з агрокомпанією далі? І хто вимагає у законного власника півтора мільйона доларів? З’ясовувала Марія Гураль.

Інтереси Вікторії та Валентина Василих у судах представляє адвокат, і його особа також доволі цікава. Красовський Володимир Миколайович перебуває в раді адвокатів Житомирської області. Якщо трошки глибше копнути в його минуле, то можна також дізнатися, що він був помічником двох депутатів, один з яких – Розенблат Борислав Соломонович.
Але це далеко не все. Є ще один маленький нюанс, який можна було б і не брати до уваги, якби не попередні факти. Промоніторивши стрічку Вікторії у фейсбуці, з-поміж її друзів ми знайшли Жанну Леонідівну – дружину пана Розенблата. Понад те, Василиха відкрито підтримує й сестру Борислава Соломоновича – Олену. Та балотувалася на посаду міського голови Житомира, а наразі є чинним депутатом місцевої ради.
Валентин Василиха з дружиною Фото: скріншот
Неймовірний збіг: адвокат, що представляє інтереси подружжя, пов'язаний з паном Розенблатом. Людина, якій Валентин подарував підприємство, також з оточення родини депутата. Вікторія та Жанна стежать за життям одне одного в соцмережах.
Наразі законний власник агрофірми «Додола» Василь Штендера активно виграє судові засідання, його скарги розглядають та за ними приймають рішення. Попри це, бізнесмен намагається досягти порозуміння зі своїм компаньйоном, щоб підприємство й надалі нормально функціонувало та розвивалося.
«Відправляли листи поштою, щоб організувати збори, щоб ми могли як друзі, компаньйони поспілкуватися щодо розвитку підприємства. Він не виходив на зв'язок, а через моїх колег за бізнесом приходить така інформація, що компаньйон нібито хоче продати свою частку в бізнесі, і модератором виступає Борис Соломонович Розенблат», – розповідає пан Штендера.
Василь Штендера Фото: СтопКор
Як запевняє пан Василь, Борислав Соломонович навіть приїхав на зустріч із ним, щоб обговорити питання компанії. З тієї ж причини з візитом до Штендери завітала й сама Олена Розенблат. На цьому їхні особисті зустрічі припинилися, але певні пропозиції й досі надходять.
За словами друзів пана Штендери, їм телефонувала особа, яка назвалася Бориславом Розенблатом, і пропонувала поговорити з Василем, аби він погодився викупити колишню частку Василихи за 1,5 млн доларів.
СтопКор