WP: Росія реалізує в Херсоні і Мелітополі план, який готувала для Києва

1 месяц назад 0

Російські спецслужби, як і армія, перегрупувалися і зосередилися тих українських містах, які вдалося окупувати.

Після того, як початковий план Росії проти України провалився, в пресі з’явилися повідомлення про те, що Владімір Путін нібито звинуватив в цьому ФСБ. Деякі ЗМІ писали, що спецслужбу взагалі усунули від української кампанії. А всю розвідувальну роботу Кремль нібито віддав ГРУ.

Однак, українські чиновники сказали , що це насправді неправда.

« ФСБ не виконала завдання, яке їй дали. Але вона продовжує працювати. Не з таким ентузіазмом, як раніше, але продовжує », — сказав виданню неназваний чиновник з Києва.

Дані української розвідки свідчать, що ФСБ, як і армія Росії, перегрупувала свої сили і зосередилася на територіях на півдні і сході, які знищила російська артилерія.

« Ми бачимо, як це відбувається в Маріуполі, Мелітополі, Херсоні, й інших містах під контролем російських сил », — сказав представник української розвідки.

За його словами, співробітники ФСБ взялися реалізовувати той план, який був розроблений спочатку для Києва.

« Мета — це політичний контроль, економічний контроль, а також контроль над кримінальними групами, усіма сферами діяльності на окупованих територіях. Кінцева мета — це встановити проросійську владу », — додав співрозмовник видання з української розвідки.

Оскільки кінця війни не видно на горизонті, співробітники ФСБ виконують завдання в окупованих районах, проводячи ротації  кожні три місяці. Офіцер російської спецслужби Ігор Коваленко, який був куратором проросійських політиків в Україні і навіть збирався поселитися в квартирі одного зі своїх інформаторів в Києві, повернувся в Росію з зламаним пальцем. Українська розвідка перехопила його телефонну розмову з родичами, під час якої він говорив про необхідність змінити номери телефонів, переїхати на інші адреси в Москві, а також продати сімейні автомобілі. Пізніше в травні він сказав рідним, що його відправляють в Україну «на нове завдання».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.