У Росії дилема на Херсонщині: відвести війська за Дніпро чи лишитись захищати Херсон – розвідка Британії

2 года назад 0

Британська розвідка вказує, що перед Росією на Херсонщині стала дилема: відвести бойові сили за Дніпро та утримувати свої позиції на лівобережній частині області чи відповідно до політичного імперативу залишатися і захищати Херсон.

Про це у  повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

«Збройні Сили України 2 жовтня 2022 року розпочали новий етап наступальних дій у Херсонській області. Просуваючись на південь, українські підрозділи просунули лінію фронту ще на 20 км, головним чином завойовуючи східний берег Інгульця та західний берег Дніпра, але поки не загрожуючи основним російським оборонним позиціям», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у британській розвідці, російські командири, ймовірно, вбачатимуть зростаючу загрозу для напрямку Нової Каховки як одну з найбільш актуальних проблем.

«Пошкоджена переправа через Дніпро в цьому районі залишається одним із небагатьох доступних для них шляхів поповнення сил. Росія стоїть перед дилемою: відведення бойових сил за Дніпро робить оборону решти Херсонської області більш надійною; але політичним імперативом буде – залишатися і захищатися» , – йдеться в огляді.

Як повідомляється, Росія направила більшу частину своїх повітряно-десантних сил для захисту Херсона, але вона має «небагато додаткових високоякісних сил швидкого розгортання для стабілізації фронту». Тому, вважають у британській розвідці, Росія, ймовірно, планує розгорнути мобілізованих резервістів у цьому секторі.