УСБУ закликає херсонців бути пильними

5 лет назад 0

Напередодні травневих свят Управлінням Служби безпеки України в Херсонській області проведено спецоперації, наслідком яких стало блокування каналу збуту засобів ураження з зони АТО. Співробітники спецслужби вилучили цілий арсенал зброї та боєприпасів. Крім цього, оперативники спецслужби вилучили поліграфічну продукцію провокаційного характеру, зміст якої направлений проти активістів міста та патріотично налаштованих громадян!

Служба безпеки України закликає громадян бути пильними, не піддаватися на провокації та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо анонімно повідомити про це до Управління Служби безпеки України в Херсонській області за номером гарячої лінії ‎(097) 131-24-71 та ‎(0552) 42-21-29 та на електронну поштову скриньку: usbu_hes@ssu.gov.ua
Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.