За фактом викрадення редакторки газети на Херсонщині розпочато провадження

3 недели назад 0

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Підставою реєстрації кримінального провадження стало повідомлення в медіа про те, що 27 червня окупанти вдруге викрали з власної квартири в тимчасово окупованій Каховці, редакторку місцевої газети. На цей час інформація про її місцеперебування відсутня.

По першому факту її викрадення триває досудове розслідування.  

Досудове розслідування здійснюють слідчі УСБ України  в Херсонській області.

Нагадаємо, що у тимчасово окупованій Каховці на Херсонщині російські окупанти вдруге викрали місцеву журналістку, редакторку газети «Каховська зоря» Жанну Кисельову. Наразі відомо, що 56-річну жінку забрали 27 червня 2024 року зі своєї квартири. На даний час її місцеперебування невідомо.

Нагадаємо, вперше Жанну Кисельову викрали 19 вересня з власної квартири у центрі міста. 3 жовтня з повідомлення Каховської міської територіальної громади стало відомо, що російські окупанти відпустили журналістку.

Вона багато років очолювала району газету «Каховська зоря», боролася за її роздержавлення. У 2020 році Жанна Кисельова була обрана депутаткою Каховської міської ради..