Заступник голови Херсонської облради торік купив квартиру у Києві

2 недели назад 0

Перший заступник голови Херсонської обласної ради — керівник виконавчого апарату  Юрій Соболевський  придбав у вересні 2023 року квартиру площею 45,7 кв. м у столиці. 

Як  Центр публічних розслідувань, про це стало відомо з його .

Таким чином посадовець має дві квартири 94 кв. м та 45,7 кв. м у Києві, ще одна у Києві площею 65,8 кв. м належить дружині  Олені . Також Соболевський має право на користування квартирою 69,9 кв. м у Херсоні.

Автівок, судячи з декларації, у родини не має.

З доходів вказана тільки зарплата посадовця Херсонської облради — 797 тис. грн.

Готівкою Юрій Соболевський зберігає 200 тис. грн, 50 тис. доларів та 40 тис. євро, а дружина — 530 тис. грн. На банківському рахунку у чиновника — понад 120 тис. грн.

Нагадаємо, що у лютому 2023 року Соболевський закликав мешканців Херсону добровільно евакуюватись до повного звільнення регіону українськими захисниками.

Раніше повідомлялося, за згідно з дослідженням , другий рік війни продемонстрував стійку тенденцію до поступового відсторонення  Херсонської міської ради від життя громади, зменшення депутатської активності, втрату їхніх зв’язків з виборцями. Частково причини цього процесу є об’єктивними:  знаходиться під постійними обстрілами. Значна частина містян й депутати разом з ними були вимушені виїхати за межі громади. Частково подібне відсторонення є результатом політики місцевої військової адміністрації, яка не бачить депутатів у системі взаємодії влади з громадою.