Зеленський призначив Галину Лугову начальником Херсонської міської військової адміністрації

9 месяцев назад 0

Начальником Херсонської міської військової адміністрації Херсонського району Херсонської області Президент призначив Галину Лугову.

Розпорядження №195/2022-рп від 21.09.2022 року на офіційному сайті Президента України.

У коментарі Суспільному Галина Лугова повідомила, що наразі затверджується нова структура.

"Ймовірно буде п'ять заступників. Відповідно кожен працюватиме по своєму напрямку. Все відповідно до закону про воєнний стан, про утворення військових міських адміністрацій. Все прописано, нічого не вигадано самостійно" , – сказала Лугова.

За її словами, наразі намагаються організуватися так, щоб все було враховано.

"Зараз доволі складна ситуація в Херсоні і дай боже що хлопці його звільнять. Перше, що маємо передбачити, ми заходимо в зиму – тепло для наших жителів, тобто вода, світло, газ – має бути все миттєво. Якщо будуть якісь руйнування, пошкодження маємо миттєво відреагувати, придбати, зробити, щоб наші люди були захищені, підтримати їх. Якщо треба буде, купуватимемо і завозитимемо буржуйки. Все буде залежати від того, наскільки місто постраждає. І, звісно, ми будемо продовжувати підтримувати нашу соцсферу – це наші вчителі, пенсіонери. Робити виплати. Тобто працювати в такому потужному режимі" , – прокоментувала своє призначення Лугова. Що відомо:

  • 28 червня у Херсоні російські військові викрали міського голову Ігоря Колихаєва. Місцеперебування його досі невідоме.
  • З 6 липня секретарка міської ради Галина Лугова виконуватиме повноваження міського голови до звільнення Ігоря Колихаєва.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.