Знову SOCAR: Верещук заявила про облаштування компанією КПВВ “Чонгар” 

1 неделя назад 0

фото: depo.ua

Топ-посадовці України знову заговорили про облаштування КПВВ “Чонгар” на адмінмежі Херсонщини з окупованим росіянами Кримом. Зокрема, під час свого візиту новопризначена міністерка з питань тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила про будівництво компанією SOCAR магазину та АЗС на території контрольно-пропускного пункту. 

За її словами, ці об’єкти стануть частиною хабу для людей, які перетинають КПВВ “Чонгар”. Верещук зазначила, що SOCAR стала єдиною компанією, яка відгукнулась на подібну пропозицію влади України. 

Також, за словами Верещук, єдиним документом, яким оформлено співробітництво з азербайджанською компанією є меморандум. Додамо, що будівництво об’єктів SOCAR на КПВВ “Чонгар” вже фігурували у заявах можновладців. А саме, про співробітництво ще у 2020 році заявив Президент України Володимир Зеленський під час форуму “Age of Crimea”. 

“Держава спільно із компанією SOCAR до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб для обслуговування громадян.Там буде повноцінний центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші важливі об’єкти”,- заявив тоді Зеленський.

Меморадум з SOCAR було підписано на початку травня минулого року. Але пройшло більше року, а хаб на КПВВ “Чонгар” не було відкрито. Будівництво досі триває. 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.