1 червня відбудеться благодійний пробіг “Сильні духом”

3 года назад 0

Як повідомляє Херсонський міський сайт 1 червня 2021, у вівторок, у Міжнародний день захисту дітей, за сприяння міського голови Ігоря Колихаєва, громадської організації  “Херсонське обласне відділення  ГО «Національний олімпійський  комітет України», за підтримки Головного управління національної поліції у Херсонської області, спільно з  громадською організацією «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «ВЕЛІД», творчим дитячим колективом «Янголи Добра» навчально-виховного комплексу № 48 вперше в Херсоні проводитиметься  благодійний пробіг «Сильні духом».

Мета –  збір коштів на підтримку дітей з інвалідністю, пропаганда  фізичної активності  та здорового способу життя.

Кожен херсонець може взяти участь у пробігу, попередньо записавшись за номером телефону у координатора заходу, та у день проведення пробігу зробити благодійний внесок за участь у заході.

Також до благодійного пробігу «Сильні духом» залучатимуться діти та молодь з інвалідністю Херсонської громади та їх батьки. Але деякі  через свої проблеми зі здоров’ям не мають змоги пробігти відповідну дистанцію марафону. Тому організатори закликають херсонців допомогти цим дітям здійснити мрію – пробігти дистанцію замість них та підтримати їх у своєму прагненні.

Початок (відкриття) заходу – 1 червня о 10.15 на площі Свободи.

Реєстрація на пробіг відбудеться у день заходу: з 8:30 до 10:00.

Кожен учасник отримує реєстраційний номер.

Старт пробігу – о 10.30. Нагородження учасників – о 12:00.

Реєстраційний внесок – на розсуд учасника пробігу.

Дистанції пробігу – 100 м – для дітей/молоді з інвалідністю, 400 м та 1500 м (вибір дистанції за бажанням учасників).

Наприкінці заходу відбудеться Олімпійська лотерея, у якій кожен учасник-переможець зможе виграти цікаві подарунки.

У рамках проведення благодійного заходу будуть організовані цікаві локації: майданчик інформаційно-пізнавальний: поліцейські демонструватимуть макети зброї та  екіпірування; локація кінологів, де кінологи зі своїми чотирилапими напарниками показуватимуть навички тварин у затриманні злочинців; локація надання першої медичної допомоги тощо.

Партнери марафону: Херсонська міська рада, ГО “Херсонське обласне відділення НОК України”, Головне управління національної поліції в Херсонській області.