30 херсонських дітей пільгових категорій віком від 11 до 14 років поїхали у Яремче на Іванофранковщині

2 месяца назад 0

Традиційно влада опікується питанням оздоровлення та відпочинку дітей. Завдяки комунікації Херсонської міської військової адміністрації з благодійниками, вдається знаходити можливості для безкоштовного оздоровлення дітей громади (першочергово пільгових категорій), що перебувають зараз у Херсоні. 

Як повідомляє Херсонська МВА, вже сьогодні, 26 березня, 30 дітей пільгових категорій віком від 11 до 14 років поїхали у Яремче, Івано-франківська область. Це стало можливим у рамках проекту «Edutainment Yaremcheе».

Проїзд дітей з Херсону до Яремче та у зворотному напрямку профінансовано коштами міського бюджету у рамках відповідної міської програми про оздоровлення та відпочинок дітей. Також влада потурбувалася про харчування дітей у дорозі та кожній малечі надано пакет з необхідними продуктами.   

Метою проекту є подбати про дітей, які постраждали під час повномаштабного вторгнення РФ на територію України. Табір спрямований на інтелектуальний та фізичний розвиток учасників проекту, відновлення їх психологічного стану.

Діти протягом дня будуть грати різні ігри, брати участь в вікторинах, квестах. Будуть мандрівки в гори (на пів дня). З дітьми працюватиме досвідчений психолог.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.