5 порад, як правильно доглядати за шкірою холодної пори

6 лет назад 0

Лікар-косметолог Ірина Медвєдєва розповіла, чому догляд за шкірою взимку відрізняється від літнього.

1. Догляд за шкірою взимку повинен бути регулярним . Неправильний догляд за шкірою обличчя взимку призводить до наступних симптомів:
— почервоніння
— лущення
— подразнення
— сухість
— підвищена чутливість

2. Очищувати шкіру перед та після сну . В холодну пору краще не користуватися засобами, котрі змиваються. Краще надавати перевагу засобам, що будуть живити вашу шкіру. Сюди відносяться засоби на кремовій основі — молочко або лосьйони. 

Якщо ви користуватиметися засобами на кремовій основі, тоніки вже не потрібні, — зауважує експерт.

3. Після очищення шкіри не забувайте зволожити її кремом . Косметолог радить користуватися поживним кремом вдень, а зволожуючим — перед сном. Користуватися кремом вранці варто за 30 хв. до виходу на вулицю. 

Не зважаючи на те, що сонця зараз немає, все одно варто продовжувати користуватися сонцезахисними кремами. Фактор SPF можна знизити (до 15), — радить Ірина

4. Приділяйте особливу увагу зоні навколо очей . Зона навколо очей вважається найбільш делікатною. Вона в першу чергу піддається пошкодженням. Вранці варто наносити крем для зони навколо очей з більш щільною текстурою. Ввечері краще користуватися сивороткою. 

5. Час від часу робіть скраби . Скраби із натуральних інгредієнтів — на основі кавової гущі, вівсянки, винограду та меду позитивно впливатимуть на стан вашої шкіри.