Аграрії Херсонщини допомагають забеспечити населення продовольством

2 года назад 0

Херсонська обласна державна адміністрація, обласна рада, Херсонська міська рада, аграрії Херсонщини, Всеукраїнська Аграрна Рада разом з головами головами територіальних громад об’єднали зусилля та продовжують допомагати жителям області в такий скрутний час для всієї країни. Володимир Хвостов «Агропродукт, ЛТД», ТОВ «Долинское" продовжують постачати молоко селам. Також в Долинському вже відновили роботу старої мельниці. А з Чаплинкою домовилися про відновлення олійниці. Тож намагаються безкоштовно забезпечити борошном та олією місцеві громади.
Едуард та Данило Репілевські ТОВ «Агробізнес» безкоштовно випікають хліб та з молочкою роздають місцевим Тавричанської ТГ та Нової Каховки.
Андрій Пастушенко, СТОВ «Дніпро» завезли 4 тонни молока до лікарні ім. Карабелаша на молоковозі Херсонського маслозаводу. Зараз ведуться з ними переговори, аби зробити невеличку переробку, та людям роздавати не сире молоко, а продукцію.
Працють над тим (якщо дозволить безпека людей), щоб зробити поставки регулярними та отримати продукцію (сир, сметану, масло). Потім передавати її в медичні заклади на постійній основі.
Сергій Рибалко, ФГ «Аделаїда» запустили в Чулаківці стару олійницю і млин. Все населення буде з хлібом, олією та картоплею.