Американського гостя ознайомили з найпотужнішим стейкхолдером ХДУ

3 года назад 0

Протягом місяця у Херсонському державному університеті перебуває стипендіат Програми ім.Фулбрайт, американський дослідник Ерік Матерлі.
У рамках візиту до нашого освітнього закладу американський гість мав можливість відвідати міжнародну компанію, що займається розробками програмного забезпечення DataArt, і є одним з найпотужніших стейкхолдерів Херсонського державного університету.
Візит організовано координаторкою Інформаційного центру ЄС при ХДУ Євгенією Співаковською з метою ознайомлення гостя з інфраструктурою Херсона та перспективами працевлаштування студентів ХДУ. Також у зустрічі взаля участь керівниця відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності ХДУ Євгенія Ревенко.
Співпраця між Херсонським державним університетом та DataArt триває вже багато років. Зокрема, це реалізація спільних проєктів, проведення різноманітних воркшопів та зустрічей. Крім того, студенти окремих факультетів нашого університету мають можливість проходити виробничу практику на базі компанії. На сьогодні понад 30% студентів та випускників ХДУ вже стали частиною колективу DataArt.
Для університету співпраця з такою потужною компанією як DataArt є вкрай важливою. Адже це можливість для молоді отримати фаховий практичний досвід, а в перспективі – високооплачувану роботу та стати затребуваним спеціалістом саме у Херсоні.
Про все це Ерік Матерлі мав можливість дізнатися під час презентації компанії та екскурсії офісом. Крім того, у ході зустрічі були обговорені перспективи взаємодії. Зокрема, організація Speaking Club для співробітників компанії за участі Еріка.
Зазначимо, що Ерік Матерлі перебуватиме у Херсонському державному університеті майже рік. Мета візиту – дослідницька й асистентська робота, проведення занять з англійської мови для студентів.
Пресцентр ХДУ