Анатолій Юрченко нагороджений «За заслуги перед Херсонщиною»

2 года назад 0

"Наш край" Херсонщини вітає Юрченка Анатолія Петровича із Почесною відзнакою Херсонської облради і ОДА "За заслуги перед Херсонщиною". За таке рішення проголосував депутатський корпус Херсонської обласної ради сьогодні, 19 серпня.
Напередодні 30 річниці Незалежності України Херсонська обласна рада прийняла рішення про відзначення 10 наших земляків, які зробили значущий внесок в розвиток і становлення України через призму Херсонщини.
Більшість із нас, своє свідоме життя прожили вже у Незалежній і пам’ятаємо події, які цьому передували, а дехто, взагалі, творив нинішній статус України власними рішеннями.
Серед тих, хто особисто голосував за Акт проголошення Незалежності України у той далекий час, був депутат Верховної Ради УРСР XII скликання Анатолій Петрович Юрченко. Тому фракція "Наш край" наполягала на включенні в цей список саме його кандидатури.
Трудова діяльність Анатолія Петровича тісно пов'язана із нашою областю. В далекому 1973 році він працював на посаді головного зоотехніка радгоспу ім. Покришева Голопристанського району. З 1976 — головним зоотехніком Херсонського радгоспвинтресту. З 1990 по 1992 — був народним депутатом Верховної Ради України I скликання від Скадовського виборчого округу, членом Комісії ВР з питань АПК.
Працював головою ради та виконкому Голопристанської районної Ради народних депутатів Херсонської області, представником Президента України, радником голови Херсонської обласної ради народних депутатів, головою правління ВАТ «Облагропостач», головою Херсонської обласної ради XXIV скликання та головою Херсонської ОДА, Надзвичайним і Повноважним послом України в Азербайджані.
Сьогодні Анатолій Петрович продовжує працювати на Херсонщину на посаді директора Чорноморського біосферного заповідника НАН України. Бажаємо йому й надалі невичерпних сил та енергії в плідній праці на благо нашого краю!
ХОО ПП «НАШ КРАЙ»


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.