Автобуси для Херсона вибирають у Німеччині

2 года назад 0

Наразі у Німеччині працює команда херсонських спеціалістів з відбору автобусів для нашої громади, — повідомив Херсонський міський голова Ігор Колихаєв:
Як і обіцяв, роблю все для того, аби найближчим часом Херсон забув про транспортну проблему як таку. Як ви пам’ятаєте, ми маємо єдиний шлях виходу з цієї ситуації – створити власний комунальний автопарк, автобуси якого обслуговуватимуть городян на всіх лініях. Сьогодні у нас лише 48 машин.
Бажаємо закупити в Європі ще кілька десятків. Так, вони були у використанні. Але й коштують у рази дешевше. А до того ж «наше» б/в та «їх» – дві великі різниці. Отже, зараз ми ведемо діалоги з компанією OMR Mario Rottgen GmbH – найбільшою фірмою в цьому сегменті.
Автобуси, які плануються завезти до Херсона (на фото), близько 10 років відпрацювали у місті Роттердам, у чудовому стані, місткістю 43 місця для сидіння , 35 місць для поїздки стоячи, а також місце для людей з інвалідністю. Також вони з низькою підлогою, обладнані кондиціонерами, зручними пасажирськими сидіннями, вентиляцією салону, кнопкою зв’язку з водієм тощо.

– Від цих автобусів нас зараз відокремлює 2100 км, які вони проїдуть вже з навченими водіями нашого КП «ХКТС», пройшовши повне ТО. Перша партія – 10 штук. Після прибуття до Херсона всі автобуси пройдуть детейлинг– повне очищення салонів. Намагатимемося, щоб уже в січні ви побачили їх на вулицях нашого міста.
Крім того, за договором з ЄБРР ми отримуємо 42 нових тролейбуси: до Нового року – 1, до 15 січня – 5 штук, навесні 2022 року – ще 9, потім усі інші. Наполегливо рухаємось до комунального автопарку та транспортної незалежності! – наголосив Ігор КОЛИХАЄВ.