Авторський нагляд за будівництвом мосту на Херсонщині віддали «ручному проєктанту» підрядника Укравтодору

8 месяцев назад 0

Державна установа «Місцеві дороги Херсонщини» уклала угоду на здійснення авторського нагляду за реконструкцією мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення на території Калинівської територіальної громади Бериславського району Херсонської області ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Трансінжиніринг». Ця компанія фігурує в матеріалі видання «Наші гроші», як учасниця картелю з розробки проєктів для великих тендерів на ремонт доріг. Зазвичай такі тендери неодмінно вигравали компанії з так званого «картелю Укравтодору».

У 2021 році «Наші гроші» оприлюднили низку розслідувань, в яких дослідили, що із вірогідністю 100% мільярдні ремонтні підряди тоді ще Укравтодору забирали компанії-лідери картелю. Зокрема знайшли докази щодо «Онуру» та «Автомагістралі-Південь». ТОВ «НВО «Трансінжиніринг» у цих розслідуваннях фігурує саме як «ручний проєктант» компанії найбільшого на той момент підрядника Укравтодору «Автомагістраль-Південь».

На Херсонщині «Трансінжиніринг» цього разу спробує заробити 719 832,00 гривень на авторському нагляді за будівництвом мосту. Закупівлю вже традиційно провели без тендерної процедури – напряму уклали угоду.