Аудіоколонку з тубуса російського ПТРК змайстрував житель Херсонської області

1 год назад 0

Владислав зі своєю колонкою. Скріншот: uatv.ua
Владислав із прифронтового села Таврійське Херсонської області створив аудіоколонку з тубуса російського ПТРК. Ідея виникла спонтанно, коли тубус від боєприпасу хлопцеві передали волонтери як сувенір, інформує .

Гаджет працює через Bluetooth, оснащений USB-роз’ємом і навіть пультом управління. Перший зразок Владислав вирішив залишити собі, вдосконалені варіанти планує дарувати військовослужбовцям і продавати на аукціонах зі збору коштів для ЗСУ.

“Коли нас перший раз обстріляли з танків, “Градів”, мінометів і не тільки, з усього, що в них було під руками, ми на наступний день виїхали до Миколаєва. Потім уже, коли наше село визволили, напевно тижнів через два-три я повернувся. Тут уже й перебуваю” , — розповідає Владислав.
Владислав розповів, як працює колонка, виготовлена з тубуса російського ПТРК.

“Тут у мене стоїть сучасний Bluetooth-модуль, на ньому є вбудований Bluetooth. Можна підключатися через телефон і через телефон ним керувати. На ньому є вихід на флешку і на мікро SD-карту на телефон. Є шнур під AUX, тобто вставляєш AUX у телефон, обираєш музику і слухаєш її”, — каже винахідник.
Він зізнався, що хоче зробити колонку з Javelin, якщо вдасться його дістати.