![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/05/55994b540ca6a0dc07bb320b7ac1d888-342x450.jpg)
Бережіть репродуктивне здоров’я з молоду — у Херсоні відбулася тематична акція
5 лет назад 0
Щороку в Україні проводиться Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.
Так, 11 травня, з метою привернення уваги молоді Херсона до питань збереження репродуктивного здоров'я, Херсонський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів у центрі міста інформаційно-просвітницьку вуличну акцію. Про це повідомляють на офіційному сайті міста.
У ході акції організатори проводили індивідуальні консультації на предмет підвищення обізнаності молодого покоління у питаннях формування та збереження репродуктивного здоров'я і безпечного материнства, а також роздали понад 700 буклетів та листівок відповідної тематики.