Бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» відзначають професійне свято

2 года назад 0

Сьогодні, 14 квітня 2021 року, бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» відзначають професійне свято. Цей підрозділ був створений у 2014 році і його бійці першими стали на захист країни, її цілісності та незалежності. Вони пройшли пекло найтяжчої бойової операції.  На жаль, повернулися не всі. 9 працівників загинули під час виходу з Іловайського котла. Пам’ять про них завжди жива і вони залишаться взірцем служіння народу та державі,  прикладом для наслідування молодому поколінню.

Серед усіх поліцейських підрозділів саме працівникам роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон»  визначена провідна роль із виконання особливо важливих завдань. Вони це успішно виконали під час участі в Антитерористичній операції і продовжують демонструвати в ході операції Об’єднаних сил.  Навіть у своє професійне свято бійці несуть службу на блокпостах на Сході України. Вони незламні, мужні і вірні присязі.

Дякуємо всім працівникам роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» за відданість справі служіння Україні та її народові.   Ваша мужність, сила і витримка здатні подолати будь-які перешкоди. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя.

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.