Бійці ЗСУ показали кадри таємної переправи на Херсонщині: діяли швидко і тихо

1 год назад 0

Бійці Полку ім. Кастуся Калиновського — білоруського підрозділу у складі ЗСУ — показали відео переправи через водну перешкоду на Херсонщині.
Інформацію  у Telegram-каналі підрозділу.
Група з бійців полку ім. К. Калиновського підходять до невеличкої річечки. В групі — біля 10 осіб. Ширина річечки — 10-20 м — тобто — не перескочиш.
Місцевість — постійно під артударами армії рф, зазначають у коментарі бійці. Про це свідчать гігантські вирви на березі.Переправу організовують за допомогою надувного човна. Мотор не використовують, щоб не розкрити позиції підрозділу.
У човні розміщується перша партія — 3 осіб.Щоб сіла наступна трійка, човен тихо підтягують мотузкою.Далі — сідає наступна трійка.Опинившись на березі, підрозділ відразу потрапляє під кілька ударів ворожої артилерії та обстрілів зі стрілецької зброї. Тому максимально швидко група відходить від річечки і рухається далі.Бійці успішно подолали водну перешкоду, щоб ближче підібратись до позицій ворога на Херсонщині. Всю операцію провели максимально тихо, несучи на собі зброю та всю військову амуніцію.