Бійці ЗСУ показали кадри таємної переправи на Херсонщині: діяли швидко і тихо

2 месяца назад 0

Бійці Полку ім. Кастуся Калиновського — білоруського підрозділу у складі ЗСУ — показали відео переправи через водну перешкоду на Херсонщині.
Інформацію  у Telegram-каналі підрозділу.
Група з бійців полку ім. К. Калиновського підходять до невеличкої річечки. В групі — біля 10 осіб. Ширина річечки — 10-20 м — тобто — не перескочиш.
Місцевість — постійно під артударами армії рф, зазначають у коментарі бійці. Про це свідчать гігантські вирви на березі.Переправу організовують за допомогою надувного човна. Мотор не використовують, щоб не розкрити позиції підрозділу.
У човні розміщується перша партія — 3 осіб.Щоб сіла наступна трійка, човен тихо підтягують мотузкою.Далі — сідає наступна трійка.Опинившись на березі, підрозділ відразу потрапляє під кілька ударів ворожої артилерії та обстрілів зі стрілецької зброї. Тому максимально швидко група відходить від річечки і рухається далі.Бійці успішно подолали водну перешкоду, щоб ближче підібратись до позицій ворога на Херсонщині. Всю операцію провели максимально тихо, несучи на собі зброю та всю військову амуніцію.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.