Битва за Херсонську область — найстрашніша за всю війну, за одне село гинуть сотні солдатів — NYT

2 месяца назад 0

Нинішня битва за південь України – найстрашніша за всю війну. Дані про втрати українською стороною не розголошуються, але після розмов із бійцями ЗСУ американський кореспондент виніс відчуття, що втрати "великі та навіть масові".

Про це пише The New York Times.

Йому розповіли, наприклад, що у боях за одне лише село полягли сотні солдатів. В іншому місці за дві години загинуло 50 бійців.

"Кожен український солдат на південному фронті носить із собою автомат, але небагато з них стріляли з цієї зброї. Смерть тут приходить з великої відстані. Вона не вибіркова і тотальна" , — пише американське видання.

Українські чиновники кажуть, що вони не мали вибору, окрім як розпочати атаку. Потрібно звільнити південь, перш ніж дощі у жовтні перетворять дороги на непрохідне болото. Також Києву потрібно показати світові, що він здатний вигнати росіян зі своєї території, особливо до того, як зима відчуватиме рішучість союзників. Але росіяни, які ґрунтовно зміцнилися в Херсонській області, здатні чинити сильний опір, що і призводить до безлічі жертв.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.