Бізнес Херсонщини сплатив за березень 499 мільйонів гривень податків

1 год назад 0

За підсумками березня поточного року внесок бізнесу до зведеного бюджету складає 499 млн гривень, з них – 173 млн гривень до державного, а 326 млн гривень до місцевого бюджетів.
У розрізі сплачених податків найбільшу вагу займають: податок на доходи фізичних осіб – 320 млн гривень, податок на додану вартість – 53 млн гривень, податок на прибуток – 20 млн гривень, податок на майно та єдиний податок – по 14 млн гривень та інші.
Окрім того, сплачено 342 млн гривень єдиного соціального внеску. Велика дяка та низький уклін платникам податків Херсонщини, які у надскладний час сумлінно наповнюють бюджети усіх рівнів!
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі нагадує, що консультації з питань оподаткування можна отримати за телефонами, зазначеними у закріпленій публікації на цій сторінці.
Також, ДПС продовжує надавати послуги за допомогою сервісу «Електронний кабінет». Про особливості роботи електронних сервісів можна дізнатись за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/576184.html
Пресслужба Херсонської міської ради