![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/09/9f33d053f804552e0bb9855cb3540521.png)
Благодійний фонд Сергія Притули передав двом громадам на Херсонщині дві автоцистерни
11 месяцев назад 0
Благодійний фонд Сергія Притули передав для Дар’ївської та Білозерської громад дві автоцистерни. У громадах є нестача питної вди після того, як росіяни підірвали Каховську ГЕС.
Про це Херсонська ОВА.
Як зазначається, у селах і селищах цих громад нині проживають понад 18 тисяч людей. Завдяки фонду та усім, хто долучився до збору коштів, для них доставлятимуть питну воду.
Раніше ми писали, що 2 вересня в Садовому встановили новий більш потужний генератор, аби одночасно працювали дві помпові станції та жителі села були забезпечені водою.