Благодійники допомогли заповіднику «Асканія-Нова» придбати більшу частину медикаментів

1 год назад 0

Співробітники біосферного заповідника "Асканія-Нова" повідомили, що за 10 днів вдалося зібрати більшу частину необхідних коштів і закупити ветеринарні препарати зі списку необхідного.

Про це на сторінці заповідника у Facebook.

"Хочемо щиро подякувати всім небайдужим до життя заповідника і причетним до оголошеного збору коштів на ветеринарні препарати. Спільними зусиллями закрили більшу частину потреб. Наразі шукаємо решту необхідного" , — йдеться у дописі.

Що відомо:

  • 17 серпня колектив біосферного заповідника "Асканія-Нова" НААН України на своїй офіційній сторінці до всіх небайдужих з проханням надати грошову допомогу на закупівлю ветеринарних препаратів для мешканців зоопарку.
  • Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну тимчасово окупована територія Херсонської області, де розташований біосферний заповідник "Асканія-Нова". У нього  доступу до бюджетних рахунків.
  • Біосферний заповідник Асканія Нова зараз коштом грошей від Європейського Союзу, США та надходжень з території підконтрольній Україні. За ці кошти відбувається утримання колекцій та збереження екосистем.