Ботанічний сад Херсонського університету поповнився деревами авокадо

1 месяц назад 0

16 жовтня з нагоди Всесвітнього Дня здорового харчування у Ботанічному саду Херсонського державного університету відбулася пласт-подія – «Неймовірні пригоди Авокадика». Організаторами заходу виступили Пласт Херсон Новацтво рій «Саламандрики». У ході акції ботанічний сад отримав у подарунок 4 авокадових дерева висотою більше 1,5м.
Мета акції – виховання здорової нації, як одного з ключових моментів виховної роботи в Пласті. Пластуни разом з батьками проростили кісточки диво-фрукту у невеличкі деревця-саджанці та домовилися про передачу в турботливі руки фахівців Ботанічного саду, аби ті допомогли їм перезимувати, прижитися і в подальшому принести плоди.
Зазначимо, що авокадо є джерелом безцінних вітамінів, а також доволі популярним продуктом серед прибічників здорового харчування. На Херсонщині вже вирощують деякі види теплолюбних корисних фруктів та ягід: хурму, гранат, інжир й навіть ківі.
На подію були запрошені пересічні херсонці, а також керівниця Центру екологічної інформації Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Юлія Тищенко, які стали свідками важливої події – передачі саджанців. Варто зазначити, що захід відбувся на свіжому повітрі з дотриманням усіх карантинних вимог.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.