Британська розвідка прокоментувала спробу РФ інтегрувати окуповані райони України до Південного військового округу

1 год назад 0

Російські військові здійснили спробу офіційно інтегрувати окуповані райони України до свого Південного військового округу. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки. Однак, за даними розвідників, навряд чи це матиме негайний вплив на перебіг війни.

3 лютого російське державне інформаційне агентство ТАСС повідомило, що так звані самопроголошені “ДНР” та “ЛНР”, а також Запорізька та Херсонська області переходять під командування зі штаб-квартирою в Ростові-на-Дону, йдеться у звіті британської розвідки.

У січні міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявляв, що військова експансія включатиме створення "самодостатніх угруповань військ" в Україні, нагадують британські розвідники.

Цей крок підкреслює, що російські військові, ймовірно, прагнуть інтегрувати нещодавно окуповану територію в довгострокову стратегічну позицію, зазначили у британській розвідці.

“Однак навряд чи це матиме негайний вплив на кампанію: Росія наразі розгортає війська з усіх військових округів Росії, якими командує спеціальний розгорнутий штаб”, — йдеться у повідомленні британської розвідки.

Що відомо про спробу анексії РФ окупованих територій України На тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей 23 вересня, а 27 вересня завершились, псевдореферендуми про приєднання до РФ.

30 вересня президент Росії Володимир Путін підписав "укази" про визнання Херсонської та Запорізької областей "незалежними територіями".

5 жовтня Президент РФ Володимир Путін затвердив ратифікацію “договорів” про “прийняття” тимчасово окупованих територій України — “ДНР”, “ЛНР”, Запорізької та Херсонської областей — до складу РФ і підписав федеральні конституційні закони про включення їх до складу Росії.