Будівельні матеріали, одяг та їжа. На Херсонщині у звільненій Чорнобаївці працює гуманітарний штаб

1 год назад 0

На Херсонщині у Чорнобаївці працює гуманітарний штаб для місцевих жителів. Там можна отримати одяг, будівельні матеріали, теплі ковдри та матраци і продукти.

Лідія Колєснікова — соціальна працівниця. Вона розвозить хліб і гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує у Чорнобаївці. Отримує її у місцевому гуманітарному штабі.

"Два рази на тиждень, у вівторок та в суботу, коли привозять хліб, я везу його маломобільним бабусям. Все роздаємо як необхідно, з пред'явленням паспорта",  — каже жінка. Херсонщина, Чорнобаївка, гуманітарна допомога, 9 лютого 2023р. Фото: Суспільне Херсон
Штаб працює кожного дня, каже волонтерка Ольга Мазманян. Тут можна отримати все необхідне: продукти, воду, буржуйки, речі.

"Зі штабу ми також відправляємо одяг до сіл Крутий Яр, Киселівка, Посад-Покровське, Зелений Гай, Клапая. Люди потребують зимового одягу. Також підбираємо речі для дітей. Намагаємось допомогти людям пережити зиму" , — говорить волонтерка.
 
За словами голови гуманітарного штабу Олени Москаленко, людям, чиї будинки пошкоджені від російських обстрілів, з різних регіонів України привозять будівельні матеріали, матраци і теплі ковдри.

"Два рази на тиждень, люди отримують хліб, який проплатила організація ООН. Це безплатний хліб, консерви, квасоля, крупи, мука та овочі. Овочі привозять з Черкас, Кропивницького, Тернополя — допомога від людей, не від організацій. А також продуктові пакети World kitchen, вони вже фасовані пакети та надаються кожному жителю" , — розповіла голова гуманітарного штабу.

За час роботи штабу допомогу отримали близько чотирьох тисяч людей. Херсонщина, Чорнобаївка, люди обирають одяг у гуманітарному штабі, 9 лютого 2023р. Фото: Суспільне Херсон