«Було кілька «прильотів», горів дах. Діти перелякалися, сиділи в коридорах». Херсонці про нічні обстріли армії РФ

2 месяца назад 0

Російські війська минулої доби 33 рази обстріляли населені пункти Херсонської області, повідомив Суспільному керівник пресофісу ОВА Олександр Толоконніков. З різних видів озброєння били по 22 населеним пунктам, зокрема і по Херсону. Жителі різних районів розповіли, що відбувалось вночі в обласному центрі. Жителька середмістя Херсона  Яна  говорить, що їхньому під'їзду цієї ночі пощастило. Російські снаряди влучили у сусідній, їхній — побило уламками.

"Було кілька "прильотів", горів дах, є постраждалі в тому під'їзді. Забрала швидка допомога вночі. У нас тільки вікна побило. Діти перелякалися, сиділи в коридорах" , — розповіла вона.Від гулу і того, що будинок затрясло прокинулась херсонка  Тетяна . Вона також живе у середмісті.

"Ми прокинулися і давай тікати до вхідних дверей, ховатися. Хвилини дві-три пройшло другий раз гупнуло. Ми ж стоїмо, чекаємо. Потім пройшов деякий час, хвилин п'ять напевно, ми тільки виходити — воно знову гепнуло. Ми знову в коридор сховалися. І так було чотири чи п'ять разів. Три — дуже голосно було, думали, що у двір попало" , — розповідає Тетяна.Під час обстрілу військовими РФ Херсона поранення отримала сусідка  Ірини . У жінки поранення спини.

"Сусідка Тетяна встала в туалет і коли звідти виходила, в неї вистрілило. І все. Вона впала та плаче. А в спині там дірка така. ЇЇ швидка забрала, зараз вона в лікарні. Їй зробили операцію і вона поки без свідомості" , — розповіла Ірина.

Обстрілювали військові РФ вночі і один зі спальних мікрорайонів Херсона. Його житель  Олег говорить, почалося все о 00:37. Було кілька ударів, каже чоловік.

"Після першого "прильоту" полетіло скло. Я нарахував три, але кажуть, було більше. Сипалося тут так, що мама не горюй. Постраждалі є, тому що в сусідній будинок приїздила швидка. Але кого забирали, я не знаю. Кажуть жінку поранено уламками" , — розповів Олег.