Через брак фінансування громада на Херсонщині опинилась без нових артезіанських свердловин

4 недели назад 0

На Херсонщині працюють над відновленням водопостачання у громадах правобережної частини регіону, які постраждали через підрив окупантами дамби Каховської ГЕС та обміління Каховського водосховища. ДП "Українська геологічна компанія" через відсутність державного фінансування не виконало своїх зобов'язань з будівництва нових свердловин у Нововоронцовській громаді.

Про це повідомив начальник Херсонської ОВА  Олександр Прокудін .

У дописі посадовця йдеться про те, що 22 травня пройшла нарада з керівництвом АТ "Херсонобленерго", ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія", а також начальником Нововоронцовської СВА Андрієм Селецьким щодо розв'язання проблемних питань, які виникли у територіальній громаді.

За словами очільника ОВА, йшлося про розірвання договору з ДП "Українська геологічна компанія" на будівництво восьми артезіанських свердловин для водопостачання Нововоронцовщини. Підприємство через відсутність державного фінансування не виконало своїх зобов'язань.

Прокудін зазначив, що під час наради визначили, що проєкт будівництва артезіанських свердловин буде розділений на черги. Це дозволить залучити підтримку благодійних організацій та пришвидшити відновлення свердловин. Разом з АТ "Херсонобленерго" буде розроблено механізм підключення нових свердловин до електромережі.

Також під час наради обговорили доцільність будівництва сховища в Нововоронцовському ліцеї. Після завершення бойових дій та за умови розроблення громадою проєктно-кошторисної документації за власні кошти можна буде розпочати будівництво за цим проєктом.