Черкащина допомагає відбудовувати школу на Херсонщині в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч»

2 недели назад 0

  Черкащина продовжує допомагати деокупованій Херсонщині в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч». Зокрема, зараз відбудовують школи.

Хто повідомляє: .

У чому суть? В Іванівці, на Херсонщині, один на всіх: і клас, і школа, і садочок, місце якого не розголошують із міркувань безпеки.

У будівлю школи влучив ворожий снаряд: вибиті вікна та понівечені стіни. У підвалі, під час окупації, жили росіяни, які тікаючи, залишили після себе бруд, сміття і руїни. Фото:  Черкаська РВА Як зазначають, до села поступово повертаються родини з дітьми. За дорученням Ігоря Табурця, начальника Черкаської обласної військової адміністрації були направлені додаткові сили і засоби щоб приступити до наступного етапу – відновлення Іванівської школи. Після завершення ремонтних робіт, сюди планують підвозити дітей на навчання із сусідніх сіл.

До робіт із розборів завалів від влучань, демонтажу та підготовки будівлі до виконання безпосередньо ремонтних робіт, долучилися і наші працівники Черкаського районного управління ГУ ДСНС України у Черкаській області. Фото:  Черкаська РВА «Перебуваючи у відрядженні на Херсонщині, мені вдалося побачити роботу надзвичайників на власні очі. Друзі, яка у них швидкість і професіоналізм, ви б це бачили. Захоплююся!», – поділилась враженнями начальниця Черкаської РВА, Валерія Бандурко.

А що було раніше? Нагадаємо, аби допомогти відновитися громадам Херсонської області, які найбільше постраждали під час окупації, в Україні ініціювали проект «Пліч-о-пліч».  Свої зусилля об’єднали 15 регіонів. Зокрема, Черкащина опікується трьома селами – Іванівкою, Новопетрівкою та Миколаївкою.