«Червона» зона на Херсонщині: нові правила проїзду відтепер і у потягах

2 года назад 0

  З 21 жовтня у потягах міжрегіонального сполучення нові карантинні правила проїзду. На станції "Херсон" проблем із медичними документами у пасажирів не було, так само як і конфліктних ситуацій при посадці.
Цього дня на херсонському вокзалі люди чекали тільки на один поїзд, сполученням Ужгород-Львів-Херсон, він трохи затримувався, більшість пасажирів, які чекали на нього говорили, що ознайомлені з новими правилами та мали ковід-сертифікати.

Про нові правила міжобласних перевезень повідомляли через гучномовець. Ірина Дубас їхала до Львова з Нової Каховки у відрядження.

"Знаємо, звичайно, що відсьогодні для усіх перевезень міжобласних у потягах і в літаках обов’язково потрібен ковідний паспорт. У нас все це є: і в «Дії» є, і паперовий. З цього приводу немає однозначної думки. Якщо Міністерство охорони здоров’я так вирішує, то треба. Сподіваюся, що вони не хочуть знищити народ, а навпаки – вберегти. Така моя думка" , — говорить Ірина Дубас. 
Тетяна Долецька працює в освіті. Говорить, що ставиться до нових карантинних обмежень із розумінням. Вона та її супутники вакцинувалися давно.

"Минулого року, коли розпочався карантин, і всі вчителі багато хворіли, масово, доводилося весь час ставити заміни. Такого ще ніколи не було. Цього року завдяки, можливо, вакцинації на лікарняний не ходив жоден вчитель. Тому ми працюємо у звичному режимі, отримали по дві вакцини. З дітьми працюють тільки вакциновані. І зараз ми видрукували сертифікати і в "Дії" у нас є", — каже Тетяна Долецька.
Галина не мала сертифікату про вакцинацію. Говорить, знає про нові правила, що посадка тільки по сертифікатах або ПЛР-тестах за 72 години. У жінки був ПЛР-тест, каже, вже перехворіла.
На вокзалі небагато людей, вагони як напівпорожні, та провідниця Оксана Бабій говорить, це лише на перший погляд. Потік пасажирів не зменшився, люди мають сісти до потягу на інших станціях. Жінка розказала про те, як сьогодні проходила посадка.

"Перевіряємо документи – це паспорт і обов’язково сертифікат. Без сертифіката я не маю права впустити. Якщо одна вакцинація, то можна, або експрес-тест сьогодні, він діє 72 години", — каже Оксана Бабій.

Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.