Чи справді в Каховці “кипить життя”

2 недели назад 0

  У місцевих пабліках та пропагандистських телеграм-каналах неодноразово зустрічаються коментарі, що в окупованій Каховкці на Херсонщині зараз "кипить життя", багато людей повернулося в місто, все працює і відкривається. NovaKahovka.City вирішила розібратися в цьому питанні, і ось що ми вияснили.

Дійсно, частина людей повертаються в місто, але, як правило, ненадовго. Приблизно на місяць-два. Таке буває щоліта. Хтось сидить до осені, а як тільки починаються холоди — їдуть назад до Криму чи Краснодару;

Через проблеми зі світлом і зв'язком мало хто займається якимись великими справами. Центр міста весь гудить від шуму генераторів. Якщо хтось і відкриває якусь торгову точку, то ця точка доволі невелика (кіоск або маленький магазин). Універмаг в центрі міста напівпорожній. Постійно у Каховці працюють хібо що комунальникиАвтор:  Із окупаційного телеграм-каналу Щодо банкоматів ПСБ — то вони лише в двох локаціях (ПК "Меліоратор" та поліклініка). Іале працюють вони лише тоді, коли є електрика і зв'язок. В інший час вони стоять без жодної користі для клієнтів.

Підприємства у місті не працюють. Відповідно, і знайти пристойну роботу неможливо. Хтось намагається вижити за рахунок городини, хтось надіється на російську пенсію, яку паралельно отримують разом з українською. Якщо і є якась робота — то за неї хапаються, бо ринок праці дуже обмежений. Навіть вагітні жінки працюють попри великий термін вагітності;

Загалом усе ділове життя крутиться навколо ринку. А так навколо тиша і запустіння. До Малокаховки доставили бак із питною водою.Автор:  Із окупаційного телеграм-каналу Приблизно така ж ситуація і в найближчих населенних пунктах.

Наприклад, у Таврійську розформували ЖЕК, техніку перевезли в Генічеськ. Хоча ще недавно по місту ходили представники цього КП і цікавилися порожніми житловими приміщеннями. А у Дніпрянах місцева “адміністрація” зачиняється і кудись переїжджає.

Ось так “кипить життя” в окупації.

А на цьому відео ви побачите фрагмент міського ринку в Новій Каховці по вул. Торговій.