Члени сім’ї заступника голови Херсонської ОВА отримали допомогу як ВПО, а чиновник — мільйонну зарплату

2 недели назад 0

Дружина першого заступника голови Херсонської військової адміністрації  Інна Бутрій та її діти  Данило й  Каміла отримали у 2023 році допомогу на проживання внутрішньо переміщених осіб на загальну суму 96 тисяч гривень.

Про це свідчить  Дмитра Бутрія за 2023 рік оприлюднена Національним агентством з питань запобігання корупції, повідомляє .

 Зокрема Інна отримала по 12 тисяч грн від Кабінету міністрів України та Івано-Франківської міської ради, а її діти по 36 тисяч від Кабінету міністрів.

Також жінка отримала 1 тисячу 272 гривні допомоги від благодійної організації "Благодійний фонд "Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ" й зарплату — 636 тисяч 764 гривні від Херсонської військової адміністрації. 

Сам Дмитро Бутрій отримав зарплату від Херсонської ОВА на суму 1 мільйон 310 тисяч 914 гривень.

Зазначимо, що Інна та її діти з'явилися у  посадовця у 2023 році. У попередній декларації їх не було. 

Разом з нею в декларації з'явилися:

  • Житловий будинок площею 133,9 квадратного метра в селі Чорнобаївка Херсонської області.
  • Дві земельні ділянки площею 7 соток та 6 соток там же.

А також автівка Nissan Rogue 2016 року випуску. 

 В самого Дмитра Бутрія також є житловий будинок площею 98,9 квадратного метра в Чорнобаївці та земля — 15 соток й автомобіль Infiniti QX60 2016 року. 

Раніше повідомлялося, за згідно з дослідженням , другий рік війни продемонстрував стійку тенденцію до поступового відсторонення  Херсонської міської ради від життя громади, зменшення депутатської активності, втрату їхніх зв’язків з виборцями. Частково причини цього процесу є об’єктивними:  знаходиться під постійними обстрілами. Значна частина містян й депутати разом з ними були вимушені виїхати за межі громади. Частково подібне відсторонення є результатом політики місцевої військової адміністрації, яка не бачить депутатів у системі взаємодії влади з громадою.