Чотири психологічних трюки, які допоможуть втрачати вагу

7 лет назад 0

Процес схуднення дуже…

Щоб підсилити ефект від дієт і фізичних вправ, фахівці пропонують психологічні трюки, які додадуть сили і натхнення і допоможуть худнути, пише 24tv.ua посилаючись на Independent .

Не дієта, а правильне харчування

Дієта недієва, якщо ви сприймаєте її як тимчасове харчування, після якого повернетесь до звичного раціону. Вам варто вибудували власний здоровий раціон і слідувати йому все життя. Адже дієта – це стрес для організму, що може призвести до уповільнення втрати ваги. Лише при здоровому харчуванні ви зможете отримати бажаний результат, а головне тривалий, і зайві кілограми не повернуться через декілька тижнів.

Не піддавайтесь спокусам

Якщо у вас виникає бажання з’їсти щось шкідливе – шоколадні батончики, чіпси тощо – перекусіть хрусткими овочами або фруктами. Таким чином ви втримуєте голод, а тяга до нездорової їжі зменшиться.

Займайтесь спортом розважаючись

Оберіть той вид спорту, який дійсно вам приносить задоволення. Якщо вам не подобається бігати – оберіть інші вправи, якщо вам не подобається заняття в тренажерному залі – подумайте про його або заняття в басейні. Таким чином заняття будуть пролітати непомітно, а ви отримаєте гарний настрій і хороший результат.

Нагороджуйте себе

Після тривалої роботи над собою – ви повинні нагороджувати себе. Таким чином ви будете мотивувати себе працювати надалі.