Де відпочивали херсонці понад 100 років тому. Фоторепортаж

2 месяца назад 0

Понад 100 років тому херсонці проводили своє дозвілля в парках, скверах, театрах, клубах та на вулицях рідного міста. З часом деякі місця їхнього відпочинку або зникли з мапи Херсона, або були перебудовані. Але деякі улюблені місця відпочинку залишилися та “передавалися” з покоління в покоління. До повномасштабної війни жителі насолоджувалися прогулянкою з друзями або рідними центральними вулицями, був чутний веселий гомін дітей у парках, відвідували кіно, театр та інші культурні заклади. Війна та постійні обстріли російської армії не дають можливості спокійно прогулюватися улюбленими вуличками, парками, скверами.  

Але віримо, що після нашої Перемоги разом зможемо не лише прогулятися та насолодитися принадами рідного міста, але й вирушимо на лівобережжя Херсонщини по кавуни, до теплих морів, до заповідників та до інших місць, які так любимо та чекаємо на зустрічі з ними. 
Вирішили зробити добірку фото з улюбленими місцями херсонців і порівняти, які вони були 100 років тому і який вигляд мають зараз.

Шевченківський парк в Херсоні (в імперський період – Олександрівський парк)

театр в Херсоні (у 1944 році його стару будівлю підірвали. У 60-х роках побудували нову будівлю театру)

Сквер Михайла Грушевського в Херсоні (раніше – Потьомкінський сквер)

Відомий херсонцям, як Будинок культури суднобудівників (в імперський період – міський клуб)

Обласний палац культури у Херсоні (в імперський період – міська аудиторія)

Єгор Сидорович, Олександр Корняков,