Депутат облради привітав спортивну спільноту Херсонщини

3 года назад 0

Сьогодні, 13 вересня у Херсоні відбулося святкування Дня фізичної культури та спорту, а також 30-ти річчя створення Національного олімпійського комітету України.
З цієї нагоди спортивна спільнота Херсонщини зібралася в креативно-мистецькому просторі «Urban САД», до якої долучилися представники обласної та міської влади.
Від імені депутатського корпусу Херсонської обласної ради спортсменів, їх тренерів, фахівців з фізичної культури та спорту та інших представників фізкультурно-спортивної громадськості міста привітав керуючий справами, депутат Павло Александров:
«Ви сильні духом і тілом. І у вас потрібно кожному повчитися: як через важку працю здобувати перемогу. Ви не просто гідно відстоюєте честь нашої країни на міжнародних змаганнях, ви є амбасадорами української нації, адже своїми здобутками формуєте імідж України у світі. Ми безмежно вдячні вам за це і від усіх депутатів обласної ради бажаю кожному здоров’я, перемог та нових рекордів!» , – звернувся до присутніх Павло Александров.
Також керуючий справами зазначив, що сьогодні завдання влади – забезпечити доступність до фізкультури і спорту різних верств населення. Починаючи від облаштування спортивних майданчиків в дитячих садочках та школах і до великих інфраструктурних проєктів, як, наприклад, будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».
Окрім цього, обласна рада спільно з Херсонською міською радою виділила одноразові стипендії у розмірі по 100 тис. грн ліцензіатам Олімпійських та Паралімпійських ігор, а також по 50 тис. грн їх тренерам.
Херсонська обласна рада