Депутати Херсонської облради звертаються до центральної влади щодо компенсації аграріям підвищення вартості електроенергії

2 года назад 0

Сьогодні, 10 лютого, у рамках засідання депутатської комісії Херсонської обласної ради з питань сільського господарства, земельних відносин та екології, депутат Володимир Хвостов підняв питання щодо компенсації підвищення вартості електроенергії:

«За грудень-січень вартість кіловат-години складає більше 6 грн. Якщо така тенденція збережеться до нового сезону, то це вплине на вартість поливної води (80% тарифу якої є вартість електроенергії).
Ми вже порахували по підприємству, що собівартість основних культур, які ми вирощуємо – пшениця, ячмінь, кукурудза, збільшиться на 10-15%.
Наприклад, для пшениці це 300-350 грн. У минулому році ми зібрали 3 млн тонн зернових, множимо на 300 грн і виходить 1 млрд грн. Це сума, яку з наших кишень виймуть ті, хто подає нам електроенергію. З такими кіловатами продовольча безпека зруйнується.
Тому я прошу своїх колег-депутатів підтримати звернення до центральних органів влади з проханням передбачити програму, яка компенсуватиме високу вартість електроенергії », – зазначив Володимир ХВОСТОВ.