Держбюджет Херсонщини отримав 52 млн гривень від платники податків

4 недели назад 0

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня – серпня 2021 року до місцевого бюджету платники податків Бериславської міської територіальної громади сплатили 52 млн гривень податків і зборів.
Традиційно в доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб – 33,4 млн гривень або 64% надходжень.
Також стабільно та суттєво поповнюють бюджет місцевої громади надходження єдиного податку. Його сплачують суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. На 01.09.2021 ці надходження склали 7,6 млн гривень.
Важливим джерелом наповнення місцевої скарбниці Бериславської МТГ залишаються податки на майно, надходження від яких складають 6,6 млн гривень.
Нагадаємо, Одна з громад Херсонщини поповнила держбюджет на 129 мільйонів гривень
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наголошує на важливості своєчасної сплати податкових платежів до місцевих бюджетів, закликає бізнесменів відповідально ставитися до своїх зобов’язань і працювати в межах законодавства, а найманих працівників – утриматися від сумнівного неофіційного заробітку без майбутнього.
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.